Zapisy 2016/2017

Poznaj naszą ofertę

Wybierz kategorie i sprawdź co oferujemy

Wybierz kurs:

Małe dzieciDzieci szkolneMłodzieżEgzaminyDorośliKonwersacjePrzedszkolaAngielski on-linePobierz regulamin kursów

Samodzielna nauka

Sprawdź, gdzie znaleźć materiały do samodzielnej nauki
Pobierz linki

Młodzież

Duży nacisk w tych grupach stawiamy na rozwój słownictwa oraz usystematyzowanie gramatyki, aby nasi kursanci mogli osiągnąć jak najwyższą precyzję w komunikacji ustnej oraz pisemnej. Aby ten cel osiągnąć używany nowoczesnych programów interaktywnych do nauki gramatyki i słownictwa. Stała kontrola postępów dzięki regularnym testom i sprawdzianom.

 

W większości grup zajęcia są prowadzone przez lektora polskiego oraz native speakera, co gwarantuje kontakt z żywym angielskim. Wraz z ogólnym rozwojem angielskiego grupy równolegle przygotowywane są do egzaminów językowych szkolnych oraz międzynarodowych certyfikatów.

 

Zajęcia 2x w tygodniu po 90’. Grupy 6 – 10 os., 30 zajęć w semestrze, 60 zajęć w roku szkolnym. Rok szkolny to dwa semestry: wrzesień- czerwiec.

Opinie o kursie

Adam, z grupy preFIRST

Kurs Bright jest przemyślany i przynosi efekty. Zapewnia dostęp do anglojęzycznej biblioteki, korzysta z najnowszych podręczników i pomaga nabyć swobody w posługiwaniu się językiem angielskim. Po roku kursu jestem bardzo zadowolony i zamierzam kontynuować intensywne zgłębianie języka z Bright.

Mateusz, z grupy GIM

Jestem uczestnikiem tych zajęć i jestem bardzo zadowolony. Dużo mnie nauczyły i są one prowadzone w bardzo ciekawy sposób; nie tylko siedzenie w książkach.

komórka:

693 40 40 80

e-mail:

biuro@brightsc.pl

 

Zadzwoń Wyślij e-mail