Zapisy 2016/2017

Poznaj naszą ofertę

Wybierz kategorie i sprawdź co oferujemy

Wybierz kurs:

Małe dzieciDzieci szkolneMłodzieżEgzaminyDorośliKonwersacjePrzedszkolaAngielski on-linePobierz regulamin kursów

Samodzielna nauka

Sprawdź, gdzie znaleźć materiały do samodzielnej nauki
Pobierz linki

Małe dzieci

Od lat 4. Dzieci mają naturalną ciekawość poznawania oraz odtwarzania nowych dźwięków, co gwarantuje nauczenie się poprawnej wymowy.

 

Na naszych zajęciach dziecko opanuje podstawowe słownictwo, będzie rozumiało polecenia w języku angielskim oraz krótkie historyjki, śpiewało piosenki po angielsku oraz prawidłowo reagowało w podstawowych sytuacjach komunikacyjnych. Dzięki odpowiednim dynamicznym metodom nabierze motywacji do dalszego poznawania angielskiego. Poza tym wiedz, że nauka języków obcych wspiera ogólny rozwój dziecka. Wczesny początek ma kluczowe znaczenie dla jakości angielskiego, jakim dziecko będzie się posługiwało w przyszłości. My zadbamy, aby ta jakość była jak najwyższa.

 

Zajęcia 2x w tygodniu po 45’. Grupy 6 – 10 os. 30 zajęć w semestrze, 60 zajęć w roku szkolnym. Rok szkolny to dwa semestry: wrzesień- czerwiec.

Opinie o kursie

Ania, mama trójki kursantów Bright, sama cztery lata uczęszczała na kursy Bright

Szkołę Języka Angielskiego Bright znam od trzynastu lat. Jako pierwsza uczęszczała tam maja siostra. Rozpoczęła naukę jako gimnazjalistka i po pięciu latach zdała egzamin FCE. Zdobyte umiejętności językowe pozwoliły jej na swobodne porozumiewanie się z ludźmi z całego świata. Już jako studentka brała udział w międzynarodowej wymianie i pół roku spędziła w Amiens. Obecnie pracuje w międzynarodowej korporacji i języka angielskiego używa częściej niż polskiego.

 

Do szkoły Bright zapisałam również troje moich dzieci. Rozpoczęły edukację już w zerówce. Początkowo były to zabawy oraz śpiewanie piosenek, dopiero później rozpoczęła się prawdziwa nauka. Po każdym semestrze, podczas zajęć otwartych lub konsultacji, mogłam obserwować postępy w nauce. Moje dzieci z powodzeniem zdawały kolejne egzaminy: szóstoklasisty, gimnazjalny. Dwoje młodszych będzie kontynuowało naukę w następnym roku szkolnym. Najstarsza córka zakończyła już edukację w szkole językowej, również zdając egzamin FCE. Jednak nic tak nie cieszy, jak możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w praktyce. Uczestniczyła w tygodniowej wymianie licealistów do Niemiec oraz wyjeździe studyjnym do Brukseli. Bez problemu rozmawiała z rówieśnikami, robiła zakupy, zamawiała jedzenie w restauracjach.

 

Szkoła Bright jest szkołą dla każdego. Ja również uczęszczałam na lekcje angielskiego. Po czterech latach nauki byłam przygotowana do zdania egzaminu FCE. Uzyskanie Certyfikatu Cambridge było dla mnie dużą satysfakcją, gdyż do egzaminów przystępuje głównie młodzież.

 

Po tylu latach doświadczeń z Brightem mogę, z cała pewnością, polecić tą szkołę każdemu, kto chce nauczyć się języka angielskiego. Przystępne ceny i rabaty pozwalają uczęszczać na kursy nie tylko najbogatszym. Zajęcia prowadzą kompetentni, doświadczeni lektorzy. Lekcje prowadzone są w sposób urozmaicony, dynamiczny. Kursanci mają do dyspozycji spore zasoby biblioteczne. A co najważniejsze, nauka przynosi efekty.

komórka:

693 40 40 80

e-mail:

biuro@brightsc.pl

 

Zadzwoń Wyślij e-mail