Zapisy 2016/2017

Poznaj naszą ofertę

Wybierz kategorie i sprawdź co oferujemy

Wybierz kurs:

Małe dzieciDzieci szkolneMłodzieżEgzaminyDorośliKonwersacjePrzedszkolaAngielski on-linePobierz regulamin kursów

Samodzielna nauka

Sprawdź, gdzie znaleźć materiały do samodzielnej nauki
Pobierz linki

Konwersacje

Bright ma duże doświadczenie w prowadzeniu tego typu zajęć we wszystkich grupach wiekowych. Zajęcia te cieszą się dużą popularnością, gdyż mają nieco luźniejszą formę.

 

Nacisk na rozwijanie komunikacji ustnej, zasada ENGLISH ONLY- mówimy wyłącznie po angielsku, bez pisania, bez podręczników, bez zadań domowych, native speaker w starszych grupach; dla kursantów Bright od kl. II SP i wyżej. Projekty, dialogi, dyskusje, gry, multimedia- sporo korzystamy z youtube. Ale i wspólne gotowanie i jedzenie: ‘Lubię, jak na konwersacjach robimy coś, co potem zjemy’- opinia kursanta wzięta z anonimowych ankiet.

 

Zajęcia 1x w tygodniu, 30 zajęć w roku szkolnym. Grupy 6-10 os. lub 4-5 os.

O liczebności grup decyduje Bright.

 

Konwersacje native speaker dla dorosłych grupa 4-6 os. Lub 1:1, 2:1, 3:1. Nabierzesz dużej swobody w posługiwaniu się językiem angielskim w różnych sytuacjach życiowych oraz w pracy, poprawisz wymowę – twój angielski będzie lśnił i iskrzył się jak diament! Pod warunkiem systematycznej pracy.

Opinie o kursie

Dorota, mama Franka i Antka

Na zajęciach Bright chłopcy nigdy się nie nudzą. Nauka języka sprawia im radość i nie mają żadnych oporów w mówieniu po angielsku również w praktyce. Bright Konwersacje świetnie ich do tego zachęcają. Różnorodność form w jakich prowadzone są lekcje sprawia, że już kilka lat chłopaki z ochotą w nich uczestniczą. Tak trzymać!!!

komórka:

693 40 40 80

e-mail:

biuro@brightsc.pl

 

Zadzwoń Wyślij e-mail