Zapisy 2016/2017

Poznaj naszą ofertę

Wybierz kategorie i sprawdź co oferujemy

Wybierz kurs:

Małe dzieciDzieci szkolneMłodzieżEgzaminyDorośliKonwersacjePrzedszkolaAngielski on-linePobierz regulamin kursów

Samodzielna nauka

Sprawdź, gdzie znaleźć materiały do samodzielnej nauki
Pobierz linki

Egzaminy

Naszym celem jest, aby kursanci uzyskali międzynarodowy certyfikat Cambridge First, zaś ci bardziej ambitni i wytrwali Advanced (patrz: poziomy językowe wg CEFR). Mamy to na uwadze już od pierwszych lat uczęszczania na kursy Bright. Stąd dużą wagę przywiązujemy do spójności nauczania oraz równoległego rozwijania umiejętności: reading, writing, listening, speaking.

 

 

Dwa ostatnie lata przygotowania do First i Advanced są już wyłącznie skoncentrowane na ćwiczeniu zadań egzaminacyjnych oraz przeprowadzaniu egzaminów próbnych mock exams.

 

 

Bright ma status Cambridge Pretesting Centre. Przed prawdziwym egzaminem kursanci mają możliwość wziąć udział w pretesting- ich egzamin próbny przeprowadzany jest w Bright zaś sprawdzany przez ekspertów z Cambridge. Wyniki i zalecenia przychodzą drogą mailową.

 

 

Status Cambridge Edu Partner zapewnia nam patronat metodyczny Cambridge oraz dostęp do najnowszych materiałów egzaminacyjnych oraz interaktywnej platformy.

 

Równie ważne na kursach Bright jest przygotowanie do testów i egzaminów szkolnych: w szkole podstawowej egzamin po kl.III dzielący na grupę podstawową i zaawansowaną, egzamin gimnazjalny oraz matura podstawowa i rozszerzona. Wyniki naszych kursantów plasują się na poziomie 90%!
Chcesz świetnie zdać? To proste-wybierz Bright!

 

Zajęcia 2x w tygodniu po 90’. Grupy 6 – 10 os., 30 zajęć w semestrze, 60 zajęć w roku szkolnym. Rok szkolny to dwa semestry: wrzesień- czerwiec.

Opinie o kursie

Robert, z grupy AdultFIRST

Zajęcia prowadzone w sposób elastyczny, dopasowany do możliwości i celów grupy. Nieoceniona wartość kontaktu z native speakerem. Nauczanie metodą komunikatywną przełamuje barierę lęku korzystania z angielskiego w codziennych sytuacjach, a stosowane materiały multimedialne urozmaicają zajęcia pozwalając jednocześnie na rozwijanie umiejętności aktywnego słuchania ze zrozumieniem. Przeprowadzane egzaminy próbne pozwalają obserwować swoje postępy w nauce.

komórka:

693 40 40 80

e-mail:

biuro@brightsc.pl

 

Zadzwoń Wyślij e-mail