Zapisy 2016/2017

Poznaj naszą ofertę

Wybierz kategorie i sprawdź co oferujemy

Wybierz kurs:

Małe dzieciDzieci szkolneMłodzieżEgzaminyDorośliKonwersacjePrzedszkolaAngielski on-linePobierz regulamin kursów

Samodzielna nauka

Sprawdź, gdzie znaleźć materiały do samodzielnej nauki
Pobierz linki

Dzieci szkolne

Metoda komunikatywna, jaką się posługujemy, kładzie nacisk na równoległe rozwijanie mówienia, pisania, rozumienia ze słuchu oraz rozumienia tekstu. Z dużym naciskiem na stronę praktyczną, czyli używanie angielskiego w sytuacjach życiowych.

 

Do osiągnięcia tego celu służy nam wachlarz różnorodnych środków: multimedia, gry językowe, projekty, video projekty, uproszczone lektury po angielsku, Bright parties, konkursy, nagrody.

 

Dla przyszłości dziecka ważne jest również, aby jak najlepiej zdawało egzaminy szkolne. Już od I klasy kursanci Bright objęci są systemem regularnych testów, które ucząc języka jednocześnie wdrażają ich w metody rozwiązywania testów i oswajają z typem poleceń.

 

Dzięki dużej różnorodności grup zapewniamy dobranie odpowiedniej grupy pod względem wieku, poziomu językowego oraz planu zajęć.

 

Zajęcia 2x w tygodniu po 45’, 60’ i 70’. Grupy 6 – 10 os., 30 zajęć w semestrze, 60 zajęć w roku szkolnym. Rok szkolny to dwa semestry: wrzesień- czerwiec.

Opinie o kursie

Ania, mama trójki kursantów Bright, sama cztery lata uczęszczała na kursy Bright

Szkołę Języka Angielskiego Bright znam od trzynastu lat. Jako pierwsza uczęszczała tam maja siostra. Rozpoczęła naukę jako gimnazjalistka i po pięciu latach zdała egzamin FCE. Zdobyte umiejętności językowe pozwoliły jej na swobodne porozumiewanie się z ludźmi z całego świata. Już jako studentka brała udział w międzynarodowej wymianie i pół roku spędziła w Amiens. Obecnie pracuje w międzynarodowej korporacji i języka angielskiego używa częściej niż polskiego.

 

Do szkoły Bright zapisałam również troje moich dzieci. Rozpoczęły edukację już w zerówce. Początkowo były to zabawy oraz śpiewanie piosenek, dopiero później rozpoczęła się prawdziwa nauka. Po każdym semestrze, podczas zajęć otwartych lub konsultacji, mogłam obserwować postępy w nauce. Moje dzieci z powodzeniem zdawały kolejne egzaminy: szóstoklasisty, gimnazjalny. Dwoje młodszych będzie kontynuowało naukę w następnym roku szkolnym. Najstarsza córka zakończyła już edukację w szkole językowej, również zdając egzamin FCE. Jednak nic tak nie cieszy, jak możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w praktyce. Uczestniczyła w tygodniowej wymianie licealistów do Niemiec oraz wyjeździe studyjnym do Brukseli. Bez problemu rozmawiała z rówieśnikami, robiła zakupy, zamawiała jedzenie w restauracjach.

 

Szkoła Bright jest szkołą dla każdego. Ja również uczęszczałam na lekcje angielskiego. Po czterech latach nauki byłam przygotowana do zdania egzaminu FCE. Uzyskanie Certyfikatu Cambridge było dla mnie dużą satysfakcją, gdyż do egzaminów przystępuje głównie młodzież.

 

Po tylu latach doświadczeń z Brightem mogę, z cała pewnością, polecić tą szkołę każdemu, kto chce nauczyć się języka angielskiego. Przystępne ceny i rabaty pozwalają uczęszczać na kursy nie tylko najbogatszym. Zajęcia prowadzą kompetentni, doświadczeni lektorzy. Lekcje prowadzone są w sposób urozmaicony, dynamiczny. Kursanci mają do dyspozycji spore zasoby biblioteczne. A co najważniejsze, nauka przynosi efekty.

komórka:

693 40 40 80

e-mail:

biuro@brightsc.pl

 

Zadzwoń Wyślij e-mail