Zapisy 2016/2017

Poznaj naszą ofertę

Wybierz kategorie i sprawdź co oferujemy

Wybierz kurs:

Małe dzieciDzieci szkolneMłodzieżEgzaminyDorośliKonwersacjePrzedszkolaAngielski on-linePobierz regulamin kursów

Samodzielna nauka

Sprawdź, gdzie znaleźć materiały do samodzielnej nauki
Pobierz linki

Dorośli

Każdy dorosły ma nieco inną historię edukacji językowej oraz potrzeby i cele w tym zakresie, dlatego kursy dla dorosłych są szyte na miarę tailor cut w zależności od potrzeb danej grupy.

 

Państwo nam mówią, czego potrzebują, a my to realizujemy na zajęciach: angielski ogólny, business, mailing, telephoning, przygotowanie do egzaminu, słownictwo branżowe, utrwalenie gramatyki w komunikacji ustnej- nasze 20-stoletnie doświadczenie oraz bogactwo materiałów pozwala nam skroić zajęcia na miarę Państwa potrzeb.

 

Zajęcia 2x w tygodniu po 90’ grupy 6 – 10 os. Lub po 60’ grupy 3-5 os. 30 zajęć w semestrze, 60 zajęć w roku szkolnym. Rok szkolny to dwa semestry: wrzesień- czerwiec.

 

Oferujemy również zajęcia 1:1, 2:1, 3:1 z native speakerem lub lektorem polskim. Cena ustalana indywidualnie.

Opinie o kursie

Piotr Dukowski, Członek Rady Grupy Kapitałowej Graal i Dyrektor Zarządzający Koral S.A.

Już dwa lata z Bright ...wspaniałe wyczucie potrzeb klienta zarówno w zakresie wyboru odpowiedniej metodyki nauki jak i czasu, co jest istotne szczególnie przy dzisiejszym tempie pracy i życia poza nią.

Anna Cylkowska, Dyrektor Controllingu Grupy Kapitałowej Graal

Profesjonalizm, przyjemna atmosfera, elastyczność, brak nudy, ciekawy program zajęć, uśmiech, wspaniałe wyczucie klienta - to te cechy szkoły bright dzięki którym pomimo deficytu czasowego zawsze chce mi się przyjść na zajęcia.

komórka:

693 40 40 80

e-mail:

biuro@brightsc.pl

 

Zadzwoń Wyślij e-mail